Angajam confectionera/design

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Romania (alege oras)
Anterior Urmator
ANGAJAM CONFECTIONERA/DESIGN
Bacau

Atelier de design vestimentar cautam croitoreasa/designer

Oferim:

program de lucru full time - 8 ore/zi, de luni pana vineri,
carte de munca,
salar+bonuri de masa
transport decontat
mediu de lucru placut,
aparatura noua si moderna

Cautam:

persoana ordonata, rabdatoare, atenta la detalii,
cu experienta in cusut si finisaje
apreciem dar nu e obligatoriu experienta in tipare si/sau croit

Raporteaza Pagina
croitorese   designer   confectionere

 Trimite la prieteni

Alte anunturi de ramonaecim

Fierari si Dulgheri Bacau
Societatea comercială cu obiect de activitate construcții civile
Inginer automatist Bacau
DescriereINGINER AUTOMATIST Candidatul ideal • Experienta in mentenanta
Mecanici Auto Bacau
RESPONSABILITATI: • Executa reparatii la subansamblurile autoturismului

anunturi Vestimentatie / Articole Diverse

 StyleStore StyleStore Craiova
Stylestore.ro coleboreaza numai cu furnizori din SUA, in acest fel
MACHIAJ PROFESIONAL LA DOMICILIU!! Calafat
OFER SERVICII DE MACHIAJ PROFESIONAL LA DOMICILIU LA PRETURI F.
BmBcollection Viseu de Sus
Intra in echipa BmBcollection. - parfumuri originale.http://bmbcollection.ro/Create-an-account.html?referrer=AUPRR-4C9374649 - DE12
 Vand lenjerie intima dama nou Vand lenjerie intima dama nou Oradea
Marime M culoare alba. Noi
 genti de dama genti de dama Medgidia
Oferim spre vanzare genti de dama la un pret de 19 lei /buc. Comenzi

Adauga anunt gratuit
2000 RON
Contacteaza vanzatorul
0745932449
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare

mai multe inchide