Bucatari Anunturi 159171

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Romania (alege oras)
Anterior Urmator
BUCATARI
Bucuresti

Anunturi BUCATARI  - 0
(1 Imagini)

[Anunt Expirat] BUCATARI VASE CROAZIERA

DESCRIERE JOB: Recrutam pentru partenerii nostri, candidati interesati sa lucreze pe vase de croaziera pe raurile si fluviile din Europa

OFERTA SALARIALA: incepe de la 1600 euro/luna NET (oferta salariala variaza in functie de meseria ocupata + TIPS - poate ajunge si depasi 2000)

Pozitii disponibile:
BUCATARI DE RANG: COMMIS DE CUISINE • COMMIS PASTRY • PASTRY • DEMI CHEF DE PARTIE • CHEF DE PARTIE • SOUS CHEF • EXECUTIVE CHEF

BENEFICII:
Cazare - asigurata gratuit;
Masa - asigurata gratuit;
Transportul - asigurat gratuit;
Asigurare Medicala;
Concediu - dupa trei luni de munca;

CERINTE:
Limb a engleza/germana - nivel mediu;
Experienta in domeniu - min 12 luni;
Limita de varsta: 21 - 45

RESPONSABILITATI:
Conform fisei postului;
Seriozitate;

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 sau pe mail la office job4life ro
NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

Raporteaza Pagina
bucatari   vase   job

 Trimite la prieteni

Alte anunturi de job4life

MECANICI AUTO IN MAREA BRITANIE Constanta
Pentru un client din Marea Britanie suntem in cautare de mecanici
 Asistenti medicali generalisti in Germania Asistenti medicali generalisti in Germania Bucuresti
Asistente/Asistenti medicali generalisti in Germania salariu 1300-1800
 Asistenti medicali generalisti Germania Asistenti medicali generalisti Germania Sibiu
Asistenti medicali generalisti Germania , in spitale, clinici si

anunturi /

Sortat legume germania Campulung Moldovenesc
Luna octombrie iti ofera sansa de a lucra legal in Germania, la
sera de flori Olanda Covasna
Daca iubesti florile si natura iti oferim oportunitatea de a te
instalatori electromecanici italia Darabani
Oferim locuri de munca sigure si urgente in Milano(Bregnano)cu contracte
Oferte disponibile in 2012 Oradea
Oferim cele mai bune locuri de munca in Germania si Austria in anul
imbuteliat vodka germania Bucuresti
Angajam urgent aceasta luna pe Germania si Italia in fabrica de

Adauga anunt gratuit
2500 EUR
Contacteaza vanzatorul
0720878151
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare