Cazangiu in franta Anunturi 162650

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Romania (alege oras)
Anterior Urmator
Cazangiu in Franta
Brasov

Angajam cazangiu in domeniul productiei de cazane industiale pentru un client important din Franta

Responsabilitati si specificatii tehnice:
-se implica in toate activitatile necesare confectionarii cazanelor:
1 decupeaza
2 da forma utilizand presa
3 viroleaza
4 gaureste
5 asambleaza
6 finiseaza

Cerinte
-e xperienta anterioara pe un post similar;
-experienta in utilizarea echipamentelor specifice cum ar fi presa universala, masina de virolat;
-disponibilita te pentru o plecare rapida;

Beneficii Oferite
-salariu atractiv
-cotract inregistrat in Romania si contributiile platite la statul roman
-cazare asigurata
-transport local asigurat
-asigurare medicala internationala
-plecari fara comision

Raporteaza Pagina
cazangiu   silozuri   franta   strainatate   virole

 Trimite la prieteni

Alte anunturi de stafftempro

Cazangiu in Franta Brasov
Angajam cazangiu in domeniul productiei de cazane industiale pentru
Frezor-reglor CNC in Franta Brasov
Staff Temp Ro angajeaza pentru un client de renume din Franta OPERATOR-REGLOR
Sudor MIG-MAG in Franta Brasov
Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele calitati: *seriozitate

anunturi /

 lucrator padure germania lucrator padure germania Ocna Mures
Vrei sa traiesti fara grija zilei de maine?Noi te ajutam oferindu_ti
Persoane necalificate sere flori Germania Alba Iulia
Garantam locurile de munca in Germania si Austria! Aplica acum la
Necalificati la spatii verzi Germania Făgăraș
Cautam personal necalificat pentru Germania,la intretinere spatii
recrutare urgenta pt strainatate Făgăraș
Noi va oferim siguranta!!! Recrutam persoane calificate si necalificate
angajari pentru italia Nehoiu
Angajari pentru Italia in constructii civile(electriceni, instalatori,

Adauga anunt gratuit
1600 EUR
Contacteaza vanzatorul
0733060771
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare