Personal service

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Romania (alege oras)
Anterior Urmator
PERSONAL SERVICE
Bacau

ANGAJAM MECANIC AUTO CU/FARA EXPERIENTA SI VULCANIZATOR CU EXPERIENTA

Raporteaza Pagina
mecanici auto si vulcanizator

 Trimite la prieteni

Alte anunturi de ramonaecim

Mecanici Auto Bacau
RESPONSABILITATI: • Executa reparatii la subansamblurile autoturismului
Asistent Manager Bacau
Ce ne dorim de la persoana care va face parte din colectivul nostru,
Receptioner/Secretara Bacau
Receptioner/Secretara studii medii finalizate; minim 3 luni experienta

anunturi Locuri de Munca / Angajari

Cautam urgent colaboratori Baile Herculane
Firma de recrutare personal , cu o vechime de 5 ani pe piata din
 Angajam instalatori Angajam instalatori Drobeta Turnu Severin
S.C. NR INSTAL SYSTEMS SRL, angajeaza instalatori tehnico-sanitari,
cautam menajera Ramnicu Sarat
Cautam menajera, femeie serioasa pt curatenie si gatit. Relatii
Reprezentanti Oriflame Roman
REPREZENTANT ORIFLAME - CASTIGI BANI SI CADOURI INCA DE LA INSCRIERE
job part-time Ramnicu Valcea
Ai un calculator?Poti sǎ faci bani frumosi, legal, cu plata

Adauga anunt gratuit
Contacteaza vanzatorul
0745932449
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare

mai multe inchide