Personal service Anunturi 161879

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Romania (alege oras)
Anterior Urmator
PERSONAL SERVICE
Bacau

ANGAJAM MECANIC AUTO CU/FARA EXPERIENTA SI VULCANIZATOR CU EXPERIENTA

Raporteaza Pagina
mecanici auto si vulcanizator

 Trimite la prieteni

Alte anunturi de ramonaecim

Inginer automatist Bacau
DescriereINGINER AUTOMATIST Candidatul ideal • Experienta in mentenanta
Mecanici Auto Bacau
RESPONSABILITATI: • Executa reparatii la subansamblurile autoturismului
Asistent Manager Bacau
Ce ne dorim de la persoana care va face parte din colectivul nostru,

anunturi /

 Munca pe calculator Munca pe calculator Alexandria
Cele mai noi locuri de munca! Seriozitate maxima! Contract legal
Angajare inspector ITP Bucuresti
Angajam de urgenta inspector ITP. Garantam si solicitam maxima seriozitate.
asigurari Craiova
Firma de brokeraj selecteaza asistenti in brokeraj cu / fara experienta
Castiguri stand acasa. Tulcea
Cautam urgent persoane interesate sa lucreze la domiciliu. Rugam
 Daca esti curioasa citeste si suna Daca esti curioasa citeste si suna Falticeni
Pentru a nu va plictisi trebuie sa aveti o ocupatie care va multumeste

Adauga anunt gratuit
Contacteaza vanzatorul
0745932449
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare